لیست مقایسه

صندلی ماشین کودک بوستر

مدل: (HENiSH)
وضعیت: موجود
انتخاب رنگ صندلی از اینجا:
قیمت:  
520,000تومان
صندلی ماشین کودک بوستر

صندلی ماشین کودک بوستر مناسب 4 تا 12 سال

 
متاسفانه هر روز در سطح شهر، پدر و مادرهایی را می‌بینیم که بچه‌های کوچک را بدون توجه، روی صندلی جلو می‌نشانند. باید توجه داشته باشید تا زمانی که قد کودک به اندازه‌ای نرسیده است که بتواند از کمربند صندلی خودرو استفاده کند، حتما باید برای او از صندلی مخصوص استفاده شود. صندلی کودک یکی از مهم‌ترین وسایل تامین امنیت کودکان در خودروهاست.
صندلی ماشین کودک بالای 4 سال مشکی نوار قرمز
کودکان با قد کمتر از 44.1 سانتی‌متر باید در صندلی‌های بوستر بنشینند تا کمربندهای ایمنی بتوانند محافظت مناسب را برای آنان ایجاد کنند. بوستر صندلی خودرو کودک «کودکیاران»با تحمل وزن 36 کیلوگرم در ابعاد 15 × 40× 40سانتی‌متر، برای کودکان 4 تا 12 سال طراحی شده است.
 
یک عدد بند تکمیلی تنظیم شونده نیز به همراه این صندلی ارایه گردیده تا اینکه با عبور کمربند ماشین از گیره قرمز رنگ، این کمربند را از سر و گردن کودک دور کنید و روی شانه کودک قرار دهید که اینکار سبب راحتی قرارگیری کمربند ماشین روی بدن کودک میگردد و باعث آرامش کودک میگردد.
گیره صندلی بوستر کودک 4 سال به بالا
 
صندلی ماشین کودک 4 سال به بالا
 
اساس طراحی بوسترهای صندلی خودرو، به منظور راحتی و ایمنی کودک، در هنگام نشستن در صندلی عقب خودرو صورت گرفته است. به کمک بوستر صندلی خودرو برند «کودکیاران» کودک در ارتفاع مناسب‌تری قرار گرفته و دید بهتری به مناظر بیرون از خودرو دارد. این مدل بوستر صندلی خودرو برند «کودکیاران» مجهز به نشیمن‌گاهی با تشک نرم و راحت از جنس پلی‌استر بوده و دارای  تکیه‌گاه برای قرار گرفتن دست‌های کودک است. این بوستر از 4 تا 12 سالگی کودک قابل استفاده بوده و ظرفیت وزنی برابر با 36 کیلوگرم دارد. جهت استفاده از این بوستر،‌ آن را در صندلی عقب خودرو قرار داده و پس از نشستن کودک روی آن،‌ کمربند ایمنی خودرو را ببندید.
صندلی ماشین کودک بالای 4 سال
 
استفاده از کمربند ایمنی خودرو برای کودکانی که سن آن‌ها کمتر از 12 سال است، ممکن است خطرات جدی برای سلامتی آن‌ها در پی داشته باشد نظیر آسیب دیدن ستون فقرات یا خفگی ناشی از قرار گرفتن کمربند ایمنی بر روی گلو و مجاری تنفسی در هنگام ترمزگیری شدید. در این موارد و به‌منظور حفظ ایمنی کودک، بوستر صندلی یا همان ارتقا‌دهنده ارتفاع، مورد استفاده قرار می‌گیرد که باعث جای‌گیری کمربند ایمنی خودرو بر روی قفسه سینه کودک شده و از آسیب‌های احتمالی، جلوگیری می‌نماید. «بوستر صندلی خودرو کودکیاران» با ظرفیت تحمل وزن حداکثر 36 کیلوگرم برای کودکان در رده سنی 4 تا 12 سال مناسب است و با کیفیتی بالا، مطابق با استانداردهای ایمنی و تست تصادف، در اختیار مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.
صندلی بوستر کودک بالای 4 سال با کودکان
روکش این محصول، پارچه بافته شده از جنس پلی‌استر و قابل جدا شدن و شست‌وشو است. بدنه این بوستر نیز از مواد پلاستیک پلی‌اتیلن سنگین (HDPE) با دانسیته بالا ساخته شده است و از مقاومت و انعطاف‌پذیری بالایی در برابر ضربه، برخوردار است.
 
صندلی کودک تا 12 سال
 
رنگبندیهای صندلی ماشین بوستر کودک:
1- سورمه ای نوار قرمز
2-مشکی نوار قرمز
3-طوسی نوار قرمز
 
صندلی ماشین کودک بوستر بالای 3 سال و مشتریان
 
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×