لیست مقایسه

اسکوتر زرین تویز

وضعیت: غیرفعال

کارخانه زرین تویز در سال 1351 با هدف تولید قطعات و اجزا صنعتی در سال تاسیس شد، این کارخانه در سال 1370 تغییر استراتژی داده و با توجه به نیازهای بازار خط تولید خود را تغییر داده و در راستای تولید اسباب بازی فعالیت های خود ادامه داد. در سال 1386، کارخانه نائل به اخذ نماد استاندارد از موسسه ایران گشت، و بیش از نیمی از محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر می کند.

این محصول از مواد پلی اتیلن درجه 1 و بهداشتی تهیه شده است. پس با خیال راحت میتوانید آن را در اختیار کودک خود قرار دهید. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که هرگونه آلودگی می تواند هنگام بازی بچه ها به اسباب بازی سرایت کند. استفاده از این اسباب بازی می تواند حس کنجکاوی فرزند دلبند شما را نسبت به نحوه عملکرد و قطعات بکار رفته در آن برانگیزد. برای جلوگیری از تکراری شدن و دلزدگی، هر چند وقت یکبار اسباب بازی را بصورت موقت از کودک خود پنهان کنید و سپس با ارائه مجدد آن، حس کنجکاوی، اشتیاق و پرسشگری وی را تحریک نمایید. و در آخر برای خرید اسباب بازی حتما به گروه سنی و جنسیت فرزند خود توجه داشته باشید.

والدین گرامی، می‌توانید با پرداخت مبلغی مناسب، شادی و هیجان را به خانه‌تان بیاورید. «اسکوتر زرین تویز مدل J3 MC Queen» یک اسباب‌بازی ورزشی و مهیج است که کودکان را بسیار هیجان‌زده و خوشحال می‌کند. این اسکوتر را شرکت زرین تویز طراحی کرده و مناسب کودکان بالای سه سال است. مدل فوق می‌تواند تا وزن 20  کیلوگرم را تحمل کند. اسکوتر J3 MC به سرهم‌بندی نیاز ندارد و دارای چهار چرخ است که از ویژگی‌های بارز آن می‌توان به وجود همین چهار چرخ اشاره کرد. بچه‌ها راحت می‌توانند تعادل خود را روی اسکوتر حفظ کنند. از مزایای دیگر آن می‌توان به وزن سبک 0.81 گرمی‌اش اشاره کرد؛ زیرا حمل‌ونقل و جابه‌جایی آن برای والدین گرامی آسان و راحت‌تر خواهد بود. نکته‌ی سوم مدل فوق تنوع رنگی آن بوده که در چهار رنگ مختلف آبی، صورتی تیره، قرمز و نارنجی در سایت نی نی پارس موجود است که می‌توانید بنا به سلیقه یا جنسیت فرزند دلبندتان، یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×