لیست مقایسه

صندلی غذای کودک چوبی

مدل: (Kids)
وضعیت: موجود
رنگ:
قیمت:  
659,000تومان

صندلی غذای کودک چوبی مدل Kids

صندلی غذای کودک چوبی رستورانی 

 

نکاتی برای تهیه صندلی غذای کودک برای رستوران، فست فود:

تهیه صندلی غذا کودک برای رستوران یکی از مواردی است که در مراحل راه اندازی رستوران کمتر مورد توجه قرار می گیرد. این در صورتی است که تهیه صندلی غذا کودک برای رستوران بدلیل اینکه یکی از امکانات رفاهی برای مشتریان رستوران محسوب می شود باید همواره در چک لیست تجهیزات رستوران ها یا چک لیست تجهیزات فست فود قرار بگیرد.

 

صندلی غذا کودک چیست و چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

برای ما ایرانیان که از دیرباز سفره های غذایمان را بر روی زمین پهن می کردیم، صندلی غذای کودک یک محصول وارداتی است. این محصول وارداتی به دلیل آنکه، آرامش را برای کودک و والدین در هنگام غذا خوردن به همراه می آورد به سرعت مورد توجه والدین کودکان قرار گرفته و امروزه مورد استفاده بسیاری از کودکان قرار می گیرد.

صندلی غذای کودک یک صندلی با پایه بلند است که در جلوی آن میز کوچکی نیز تعبیه شده است. به دلیل پایه  های بلندی که دارد سبب می شود که کودک در ارتفاعی متناسب با بقیه افراد حاضر در دور میز قرار بگیرد. این موضوع حس امنیت و آرامش را در زمان غذا خوردن برای کودک به همراه دارد. از طرف دیگر غذا دادن به کودک زمانی که در ارتفاعی متناسب با والدین است، آسانتر خواهد بود.

 

نکات تهیه صندلی غذا کودک برای رستوران:

برای تهیه صندلی غذا کودک برای رستوران باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

تعداد صندلی های غذاخوری کودک در رستوران

چه تعداد صندلی باید برای رستوران خود تهیه کنید؟ البته این به فضای رستوران شما بستگی دارد. اما بهتر است با خرید تعداد کم صندلی کودک محبوبیت رستوران خود را کاهش ندهید. شاید بهتر باشد به ازای هر پنج میز رستوران خود یک صندلی کودک در نظر بگیرید

 

جنس صندلی غذا خوری کودک:

انتخاب جنس برای صندلی کودک ، فاکتور های زیادی دارد. سبک بودن در عین حال محکم بودن از فاکتور های مهم تهیه صندلی غذا کودک برای رستوران می باشد. همچنین جنس انتخابی باید قابلیت پاکسازی را داشته باشد.

 

بهداشت صندلی غذای کودک:

همیشه نگهداری از تجهیزات رستوران مهم تر از تهیه تجهیزات می باشد. در مورد صندلی کودک با توجه به اینکه کودکان بیشتر در معرض آلودگی ها در خطر هستند ، بهداشت باید بیشتر رعایت شود.

 

صندلی های کودک بیشتر از دیگر تجهیزات رستوران آلوده می شوند . پاکسازی و ضدعفونی کردن صندلی ها علاوه بر اینکه میکروب ها را از محیط رستوران پاکسازی می کند ، جنبه تبلیغاتی مثبتی هم برای رستوران شما خواهد داشت.همه والدین به فرزندان خود اهمیت می دهند بنابراین هیچ مشتری ای وجود ندارد که راضی باشد فرزندش در محیطی آلوده غذا بخورد.

در صورتی که می خواهید رضایت مشتریان خود را کسب کنید، به تمیز بودن صندلی های غذا خوری کودک علاوه بر دیگر قسمت های رستوران اهمیت بدهید.

همچنین شاید بد نباشد که پیش بند های غذاخوری یکبار مصرفی نیز برای کودکان در نظر بگیرید.

 

صندلی غذای کودک چوبی مدل کیدز از چوب راش ساخته شده و ساخته دست است. اجزای آن کاملا محکم به هم چسبانده شده و کاملا محکم و ایمن میباشد. وزن آن 9 کیلوگرم و در دو رنگ گردویی(عسلی) و فندقی تولید میگردد. مناسب کودکان نوپا تا حدود 4 سالگی میباشد.

میتوان از این مدل صندلی غذای کودک چوبی شیک، در رستورانها، فست فودها و کافی شاپ هایی که دکوراسیون داخلی چوبی دارند جهت هماهنگی و سازگاری با نمای فضا استفاده کرد.

 

همچنین میتوان از این مدل صندلی در منازل، کنار میز غذاخوری چوبی بزرگسالان استفاده نمود.اینکار آرامش و احساس نزدیک و خوبی را برای کودک و والدین در هنگام غذا خوردن فراهم میسازد.

 

ارتفاع فاصله لبه سینی تا زمین 78 سانت میباشد.ابعاد خود سینی 34*46 سانت و روی بدنه محکم و ثابت می باشد-فاصله جلوی سینی با پشتی صندلی 23 سانت و ابعاد جای مفید نشستن بچه رو صندلی 40*30 سانت میباشد.

 

از نمای کنار فاصله بین پایه ها در قسمت چسبیده به سینی تا پایینترین قسمت پایه ها که با زمین در تماس است به نحو زیبایی ار 30 تا 50 سانت از بالا به سمت پایین افزایش می یابد.

 

‌صندلی چوبی ناهارخوری کودک مدل KIDS با داشتن پایه های مقاوم چوبی از ایستایی بالایی برخوردار است  و رنگ عسلی آن به جذابیت اش افزوده است. صندلی مورد مشاهده، مناسب برای کودکان از 6 ماهگی تا حدود 4 سال بوده و تجربه ای بی دغدغه را به همراه دارد. بند چرمی جلو صندلی نیز به ثابت ماندن کودک بر روی صندلی کمک می کند.


رنگبندی: عسلی و فندقی

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×