لیست مقایسه

صندلی غذای کودک خارجی بیبی کر

مدل: (Baby Care)
وضعیت: ناموجود
رنگ:
 
صندلی غذای کودک خارجی
 

کودکان دوست دارند خودشان غذایشان را بخورند، از گرفتن قاشق در دست خود و بهم‌ریختن ظروف و ریختن غذا روی لباسشان لذت می‌برند. در اینگونه شرایط بهتر است به‌جای ممانعت کردن از این‌کار، راهی برای جذب کودک به غذاخوردن پیدا کنید. انتخاب یک محل رنگی شاد و راحت و در عین حال کاربردی مانند صندلی مخصوص کودک می‌تواند گزینه خوبی برای این کار باشد. صندلی غذاخوری برند «بیبی‌کر» با وزن حدود 8کیلوگرم از 6 ماهگی تا 3 سالگی کودک کارایی دارد و حداکثر وزن تا 15 کیلوگرم را تحمل میکند.

 
صندلی غذای کودک خارجی
این صندلی مجهز به سینی با قابلیت جداشدن و شست‌وشو است و محلی برای قرار‌دادن لیوان در آن تعبیه شده است و در ضمن یک سینی اضافی شفاف هم دارد. برای حفظ ایمنی کودک، یک کمربند ایمنی چند نقطه‌ای برای این صندلی طراحی شده است. همچنین برای جا‌به‌جایی راحت‌تر این صندلی 4 چرخ برای آن طراحی شده است که قابلیت قفل شدن هم دارند. یک سبد هم در زیر صندلی غذا قرار دارد.
 
صندلی غذای کودک خارجی
این صندلی غذای کودک از کیفبت بسیار خوبی برخوردار بوده دارای 6 حالت تنظیم ارتفاع، 3 حالت تنظیم پشتی و تنظیم کشویی جلوپایی برخوردار میباشد.تشک آن بسیار نرم و راحت بوده، به آسانی جدا گردیده و قابل شستشو میباشد.قابلیت تاشوندگی آسان از دیگر مزایای این صندلی غذای کودک و نوزاد محسوب میگردد.
 
صندلی غذای کودک خارجی
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×