لیست مقایسه

صندلی غذای کودک Zooye 

مدل: (Zooye )
وضعیت: موجود
رنگ:
قیمت:  
530,000تومان

 

‏صندلی غذاخوری کودک وسیله ای است که در طول روز، چندین بار از آن استفاده می کنید و کودک به طور مستقیم با آن در ارتباط است. نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن کنار پدر و مادر، حسی خوبی را به کودک و والدین منتقل می کند. سان بیبی محصولی ۱۰۰% ایرانی با پایه های فلزی محکم، پلاستیک مرغوب با لبه های گرد و نشیمنگاهی نرم و راحت با پارچه ی قابل شست و شو که کودک روی آن راحت باشد و عرق نکند، همه و همه از جمله فاکتورهایی هستند که باید مدنظر قرار دهید. برند  Zooye تمام این ویژگی ها را دارد و در عین سادگی، بسیاری از نیازهای شما را برآورده می کند.

 

صندلی غذای کودک Zooye  مناسب کودکان از ۶ ماهگی تا ۳ سالگی(۱۵ کیلوگرم) میباشد؛ پایه های فلزی و روکش قابل شست و شو دارد؛ در جلوی کودک، یک سینی با قابلیت تنظیم و جداسازی و یک زیرپایی با قابلیت تنظیم ۳ حالته برای راحت قرارگرفتن پاها تعبیه شده است؛ کمربند ایمنی ۵ نقطه ای هم به خوبی از کودکتان محافظت می کند ومانع از سرخوردن او می شود. برای راحتی و آسایش بیشتر کودک، ارتفاع صندلی در پنج حالت مختلف قابل تغییر است.

 

ارتفاع بالاترین قسمت سینی  از زمین در بیشترین حالت ۸۷.۵ سانت و در کمترین حالت ۵۷.۵ سانت میباشد. پشتی صندلی نیز در ۳ حالت قابل تنظیم میباشد. ۲ چرخ نیز در قسمت جلوی صندلی وجود دارد. این صندلی براحتی جمع میشود(تاشونده). وزن خالص  خود صندلی ۱۰ کیلوگرم میباشد.

 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×