لیست مقایسه

صندلی غذای کودک دلیجان

مدل: (Cute)
وضعیت: موجود
رنگ:
قیمت:  
245,000تومان
صندلی غذای کودک دلیجان

صندلی غذاخوری دلیجان

 
بعضی از کودکان از اینکه در یک جای ثابت مجبور باشند غذا بخورند فراری هستند ونسبت به این امر واکنش نشان میدهند .کودکان دوست دارند خودشان غذا بخورند از گرفتن قاشق در دستشان و بهم ریختن غذا و ظروف لذت میبرند در این گونه شرایط بهتر است بجای ممانعت کردن از این کار راهی برای جذب کودک به غذا خوردن پیدا کنید .انتخاب یک محل شاد و رنگی ودر عین حال کاربردی همانند صندلی غذای کودک دلیجان میتواند گزینه خوبی برای اینکار باشد.
 
صندلی غذاخوری کودک
 

نشستن کودک روی صندلی خودش و غذاخوردن در کنار پدر و مادر، حس نزدیکی و آرامش به او می‌دهد. صندلی غذاخوری وسیله‌ای است که در طول شبانه‌روز، چندین بار از آن استفاده می‌کنید و از وسایل ضروری کودک محسوب میشود. دقت کنید که این وسیله را از برندی معروف و معتبر انتخاب کنید تا سلامتی کودکتان تضمین شود. پایه‌های فلزی محکم، پلاستیک مرغوب با لبه‌های گرد و تشکی نرم و راحت با رنگبندیهای شاد و جذاب و پارچه‌ی قابل‌شست‌و‌شوست که کودک روی آن راحت باشد و عرق نکند، همه‌وهمه از جمله فاکتورهایی هستند که باید مدنظر قرار دهید. این مدل صندلی‌ غذاخوری «دلیجان» مدل کیوت، تمامی این ویژگی‌ها را داشته و در عین سادگی، بسیاری از نیازهای شما را برآورده می‌کند. این صندلی پایه‌های فلزی و تشکی قابل‌شست‌و‌شو دارد. وزن سبک این محصول، یک امتیاز برای آن محسوب می‌شود. در جلوی کودک، یک سینی با قابلیت جداسازی و تنظیم و یک زیرپایی با قابلیت تنظیم برای راحت قرارگرفتن پاهای کودک تعبیه شده است. کمربند ایمنی چندنقطه‌ای هم به‌خوبی از کودکتان محافظت می‌کند ومانع از سرخوردن او می‌شود. در کنار تمامی این ویژگی‌ها، این صندلی یک ضعف کوچک دارد و آن چرخ نداشتن پایه‌های آن است. ناگفته نماند این صندلی به‌راحتی جمع می‌شود و به آسانی قابل‌حمل است. به این ترتیب با نگاهی اجمالی به ویژگی‌ها و قیمت معقول این محصول، دیگر جای هیچ‌گونه تردیدی در خرید آن باقی نمی‌ماند.

 

صندلی غذای کودک دلیجان مدل Cute

 
ابعاد صندلی در حالت استفاده کودک:
طول: 75cm، عرض: 60cm و ارتفاع: 100cm
 
ابعاد صندلی در حالت تا شده:
طول: 20cm، عرض: 60cm و ارتفاع: 125cm
 
صندلی غذاخوری دلیجان از فریم فلزی به‌همراه قطعات پلاستیکی ساخته شده است. فریم فلزی روکش دارد تا از بروز زنگ‌زدگی جلوگیری شود. فریم فلزی در محل‌های برخورد با زمین، توسط روکش‌های پلاستیکی تقویت ‌شده است تا از خراشیدگی روکش و زنگ‌زدگی و خوردگی فلز جلوگیری شود.
 
وزن صندلی 4.75kg  میباشد که حزو صندلیهای سبک وزن به حساب می آید. 
صندلی غذاخوری دلیجان مناسب کودکان 8 ماه تا 3 سال بوده و تا 18 کیلوگرم مقاومت وزنی دارد
 
 
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×