لیست مقایسه

تاب پایه دار کودک

مدل: (maneli big)
وضعیت: موجود
قیمت:  
250,000تومان

تاب بازی یکی از لذت‌بخش ترین بازی‌های دوران کودکی است. تاب کودک مانلی مدل زرافه از جذاب‌ترین و بهترین تاب‌های ایرانی موجود در بازار برای کودکان است که مناسب کودکان 1 تا 7 سال میباشد. این تاب به شکل یک زرافه است که بسیار زیبا و از مواد پلاستیک پلی اتیلنی محکم ساخته شده‌ است.همچنین این مدل تاب کودک، دارای چارچوب با پایه‌های فلزی سفید رنگ و ایمن میباشد و در قسمت جلوی تاب گارد تسمه‌ای قرار گرفته‌شده تا کودک به هنگام بازی بدون نگرانی و محافظت شده، تاب بخورد.

در خانه، در حیاط یا در پارک و پیک‌نیک، شما می‌توانید این تاب را سرهم کنید. کودکان از تاب بازی سیر نمی‌شوند. این تاب به دلیل وجود جاپایی ثابت علاوه بر جلوگیری از خستگی، امنیت کودک شما از هر نظر تامین خواهد کرد. وزن قابل تحمل تاب تا 25 کیلوگرم می‌باشد و ابعاد آن 92 × 127 × 127 سانتی‌متر است. سرهم بندی این تاب اگرچه نیاز به ابزار دارد اما زمان زیادی نخواهد برد. تاب‌های دیگر را کنار بگذارید و تاب کودک خود را خودتان سرهم کنید تا از امنیت آن اطمینان پیدا کنید.

تاب کودک مانلی به راحتی جمع(تا) میشود تا در مواقعی که استفاده نمیشود جای کمتری را اشغال کند و جابجایی آن آسانتر گردد.

وزن این تاب 7.6kg میباشد که در یک کارتن محکم با بسته بندی زیبا خدمت مشتریان عزیز ارسال میگردد. از این رو میتواند گزینه بسار خوبی جهت هدیه کودک و نوزاد باشد.

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×