لیست مقایسه

صندلی ماشین کودک ضامن

وضعیت: موجود
رنگ:
قیمت:  
330,000تومان

صندلی ماشین کودک ضامن

نشستن کودک روی صندلی مخصوص به خود، در کنار ایمنی بیشتر و محافظت، او را در ارتفاع مناسب‌تری قرار می‌دهد. در این حالت، کودک از دیدن فضای بیرون خودرو، احساس بهتری خواهد داشت. اینکه صندلی خودروی خریداری‌شده برای کودک، در دو حالت مختلف قابلیت نصب داشته باشد، مزیتی بزرگ به‌شمار می‌آید. در این مدل از صندلی خودرو برند «کودکیاران» این قابلیت در نظر گرفته شده است.

صندلی خودروی کودک کودکیاران از وزنی برابر با 4450 گرم برخوردار است و تا 18 کیلوگرم ظرفیت وزنی دارد. این صندلی که در دو حالت متفاوت، متناسب با سن کودک در صندلی عقب خودرو نصب می‌شود، از شش‌ماهگی تا چهارسالگی قابل‌استفاده است. از شش‌ماهگی تا وزن 9 کیلوگرم می‌توانید این صندلی را روبه‌عقب نصب کنید و برای وزن 9 تا 18 کیلوگرم، آن را روبه‌جلو قرار دهید. درمجموع برای هر دو حالت نصب از کمربند ایمنی خودرو، برای ثابت‌کردن صندلی استفاده می‌شود. همچنین قسمت پشتی این صندلی کودک در چهار زاویه‌ی خواب مختلف قرار می‌گیرد تا کودک در وضعیت راحت‌تری باشد.

 

صندلی ماشین کودک ضامن

 

 حفظ امنیت کودک در خودرو یکی از مسائل بسیار ضروری خانواده‌هاست. با توجه به این نیاز، امروزه صندلی خودروی کودک به یکی از لوازم اساسی سیسمونی تبدیل شده است. در اینجا قصد داریم به معرفی یک صندلی خودرو با کیفیت ساخت مطلوب بپردازیم که تا سال‌ها می‌توان با اطمینان از آن استفاده کرد. صندلی خودروی کودکیاران برای کودکان تا وزن 18 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. همچنین این صندلی قابلیت تنظیم زاویه پشتی در چهار حالت و نصب رو به جلو و عقب را دارد.

 

صندلی ماشین کودک ضامن

 

صندلی ماشین کودک ضامن

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×