لیست مقایسه

صندلی ماشین کودک الیت پلاس دلیجان

وضعیت: موجود
رنگ:
قیمت:  
375,000تومان
صندلی ماشین کودک الیت پلاس  دلیجان

صندلی ماشین کودک الیت پلاس دلیجان

راحتی و ایمنی

 برای رسیدن به امنیت حداکثری کودک در خودرو، صندلی ماشین کودک وسیله است که از سوی متخصصان پیشنهاد شده است. این پیشنهاد به قدری پررنگ است که بعضی از کشور ها استفاده از صندلی خودرو را اجباری کرده اند.صندلی خودرو دلیجان مدل الیت پلاس دارای گارد محافظ جهت ایمنی بیشتر است این صندلی خودرو با وجود کمربند ایمنی پنج نقطه ای از گاردی بهره میبرد که به صورت تاشو جلوی کودک قرار گرفته و ضریب ایمنی را افزایش میدهد.

صندلی ماشین کودک الیت پلاس

 

محصول شرکت دلیجان 

 
شیک، ایمن و باکیفیت 
 
مناسب کودک 0 تا 18 کیلوگرم(بدو تولد تا 4 سال)
 
تنظیم 3 حالته از نشسته تا نیمه خواب 
 
قابلیت نصب بصورت معکوس برای ایمنی نوزاد تا وزن 13 کیلوگرم، در صورت استفاده در صندلی جلو ایربگ بایدغیر فعال باشد 
 
دارای صندلی بزرگ برای کودکان 18-0 کیلوگرم

قابلیت نصب بطرف جلو از 18-9 کیلوگرم 

محافظت 5 نقطه ای از کودک در روی صندلی 

دارای روکش دوبل قابل شستشو

دارای گارد محافظ تنظیم شونده و جداشدنی

تولید شده از بهترین مواد اولیه 

دارای پارچه و روکش متنوع

قابلیت نصب آسان و سریع روی انواع خودرو 

دارای گواهی تصادف

صندلی ماشین کودک الیت پلاس


دارای رنگ بندی: قرمز,مشکی, قهوه ای، بنفش و سورمه ای 

صندلی ماشین کودک الیت پلاس

 


اهنمای ایمنی صندلی کودک
مسافرت همیشه بسیار سرگرم کننده است. مهم نیست که شما ایا در حال سرزدن به مادربزرگ یا پدربزرگ باشید، به تعطیلات با مسافتهای طولانی میروید یا با اتومبیل برای خرید به سوپرمارکت محله تان بروید، انتخاب صندلی ماشین کودک مناسب می تواند کاملا چالش برانگیز باشد. والدین چه باید بکنند تا بتوانند یک کودک کوچک را با ایمنی مطلوب محافظت کنند و حتی یک سفر کوتاه را به ماجراهای هیجان انگیز درهمان زمان تبدیل کنند؟
با پیشرفت تکنولوژی و مهندسی،ایمن نگه داشتن کودک در هنگام سفر در یک وسیله نقلیه ساده ترازهمیشه است. متاسفانه، آسیب های جاده ای، تصادفات خیابانی و بی احتیاطی والدین در رانندگی، عامل اصلی مرگ و میر کودکان در خودرو میباشد وعلت آن این است که یا از صندلی کودک استفاده نشده یا صندلی های کودک خودرو به طور صحیح مورد استفاده قرار نمی گیرد و یا درست نصب نشده است. خبر خوب این است که داشتن صندلی ماشین کودک و استفاده درست آن می تواند خطر مرگ را تا 71٪ کاهش دهد.
بعد از خرید صندلی ماشین کودک به دفترچه راهنمای خودروی خود مراجعه کنید تا نحوه نصب صندلی ماشین کودک در خودرو خود را بدانید بعضی ماشینها قابلیت ایزوفیکس هم دارند در این حالت میتوانید از صندلی ماشینهای ایزوفیکس دار هم استفاده کنید. توجه و مطالعه دفترچه راهنمای صندلی ماشین کودک هم ضروریست. صندلی ماشین کودک میتواند فقط با کمک کمربند ایمنی ماشین یا میله های ایزوفیکس در خودرو نصب گردد، نه هر دو
خرید یک صندلی ماشین باکیفیت ممکن است گران باشد. صرفه جویی در خرید صندلی کودک اصلا جایز نیست بعضی مبادرت به خرید صندلی ماشین کودک دست دوم میکنند که این کار چون تاریخچه استفاده از آن را نمی دانند خطرناک است ممکن است آسیب دیده باشد، قطعاتی از آن گم شده باشد یا از بین رفته باشد و بهداشتی نباشد.
نصب صحیح صندلی ماشین کودک در خودرو
صندلی عقب امن ترین مکان برای سوار کردن همه کودکان زیر 13 سال است.
اطمینان حاصل کنید که هر نقطه ای که قصد دارید صندلی ماشین را نصب کنید دارای کمربند ایمنی یا سیستم ایزوفیکس باشد.
صندلی ماشینهای کودک را می توان با کمربند ایمنی یا سیستم ایزوفیکس در خودرو نصب کرد. هر دو را در یک زمان استفاده نکنید یکی را انتخاب کنید که مناسب صندلی ماشین می باشد و آسوده و راحتتر است.
چگونه صندلی ماشین ایمن و مناسب کودک را انتخاب کنید؟
به منظور کمک به مادر و پدر، جهت انتخاب نوع مناسب صندلی ماشین کودک استاندارد اروپا، صندلی ماشین کودک را به چند گروه تقسیم میکند:  ECE-R 44/04

 

 · Group 0+

·  Group I

·  Group II

·  Group III

 

نوزادان و کودکان در صندلی های خودرو گروه  0+ ایمن تر می شوند. صندلی ماشین نوزاد برای وزن 13 کیلوگرم معمولا دارای صندلی است که می تواند در صورت لزوم برداشته شود. به این ترتیب موقعیت مطلوبی ایجاد میشود که کاملا با مسافر کوچک شما سازگار است. یکی دیگر از مزایای صندلی ماشین نوزاد، دسته حمل و نقل است که حمل و نقل را آسان می کند. دستگیره حمل برخی از صندلی های ماشین نوزاد حتی می تواند به عنوان نگهدارنده سایه بان آفتاب استفاده شود. صندلی های ماشین نوزاد برای همیشه در حالت عقب متصل می شوند - به این ترتیب، آنها بهترین محافظ برای کودک شما را فراهم می کنند. این مدل صندلیها هم به صورت کریر و هم بصورت صندلی ماشین رو به شیشه عقب با کمربند یا به طریق ایزوفیکس بسته میشوند.

 

هنگامی که فرزند شما به 15 ماهگی رسیده است می توانید به یک صندلی اتومبیل که می تواند در یک حالت رو به جلو نصب شود، تغییر وضعیت دهید. همیشه اطمینان حاصل کنید که موقعیت صندلی برای کودک شما راحت باشد. به خصوص در سواریهای طولانی، مهم است که او را با موقعیت شیب مناسب و راحت صندلی تامین کنید. امن ترین گزینه صندلی ماشین نوزاد آن است که در حالت عقب نصب شده است. توصیه می شود صندلی اتومبیل نوزاد در صورت امکان استفاده شود. هنگامی که کودک  شما به وزن 9 کیلوگرم رسیده است، می توانید به یک صندلی اتومبیل گروه بعدی بروید. صندلی های ماشین گروه یک درمحدوده وزنی 9 تا 18 کیلوگرم مناسب هستند

 صندلی ماشین کودک الیت پلاس

صندلی های گروه دوم و سوم صندلی های خودرو برای کودکان بلندتر، با وزن 15 کیلوگرم تا 25 کیلوگرم و بین 22 کیلوگرم تا 36 کیلوگرم به راحتی مطابقت می کنند. بسیاری از صندلی های ماشین کودک معمولا بیش از یک گروه را پوشش می دهد تا بتوان آنها را برای مدت زمان بیشتری استفاده کرد. صندلی های ایمنی کودک که برای گروه های یک،دو  و سه مناسب هستند، در مقایسه با خرید چندین صندلی اتومبیل از گروه های مختلف بسیار ارزان هستند زیرا آنها با فرزند شما رشد می کنند. هنگامی که کودک شما به اندازه کافی بلند است، می توانید از کمربند ایمنی خودرو خود استفاده کنید. این صندلیها برای کودکان با وزن 9 کیلوگرم به بالا مناسب است تا زمانی که بزرگ شوند و به سن و وزنی برسند که از صندلی ماشین خارج شوند که این سن تا حدود 13 سالگی ادامه میابد.

 

صندلی ماشین کودک الیت پلاس

 

صندلی ماشین کودک الیت پلاس

 

 

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×